ponad 20 lat na rynku

szeroki wachlarz materiałów

dostawa materiałów na budowę

HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH DAMARE

Szczecińska hurtownia materiałów budowlanych Damare powstała w 1996 roku. Od samego początku działalności przyświecało nam pragnienie stworzenia miejsca, które sprostałoby oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dostarczając przy tym wszelkich niezbędnych do budowy domu lub remontu materiałów. Aby sprostać temu wyzwaniu, na przestrzeni dwudziestu ostatnich lat przeprowadzaliśmy staranną selekcję współpracowników, producentów i dostawców. W efekcie udało nam się skompletować asortyment bazujący na materiałach renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Zdając sobie przy tym sprawę z zachodzących na rynku budowlanym dynamicznych zmian, śledzimy wszelkie nowości i nieustannie poszerzamy naszą ofertę o godne uwagi rozwiązania i technologie.

SPERSONALIZOWANA OFERTA

Mając świadomość trudności i dylematów, z jakimi boryka się większość osób przy budowie lub remoncie domu, staramy się nie tylko dostarczać materiały, ale również służyć pomocą i poradą. Uwzględniając oczekiwania, preferencje oraz budżet danej osoby sugerujemy najlepsze w danym przypadku rozwiązania i przygotowujemy spersonalizowane oferty oraz atrakcyjne programy rabatowe. Posługując się przystępnym, zrozumiałym językiem otwarcie przedstawiamy wady i zalety poszczególnych rozwiązań umożliwiając Wam tym samym dokonanie w pełni przemyślanego, świadomego wyboru.

WYKWALIFIKOWANY PERSONEL

Naszą kadrę opieramy na starannie wyselekcjonowanej grupie pracowników, specjalistów w zakresie prac budowlanych. Dbamy o systematyczne pogłębianie wiedzy i zawsze jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Dzięki wysokim zdolnościom interpersonalnym jesteśmy w stanie nie tylko doradzić klientowi, ale również rozwiać wszelkie jego obawy i stresy. Krótko mówiąc, cała współpraca odbywa się w atmosferze życzliwości i zrozumienia.

Z DOSTAWĄ NA BUDOWĘ

Posiadamy dostęp do TIRów oraz samochodów HDS, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie przewieźć zakupione materiały na budowę, oszczędzając tym samym cenny czas klienta. Obsługujemy firmy deweloperskie, wykonawcze, a także klientów indywidualnych.